poniedziałek, 13 lipca 2015

15. Marcin Matkowski

Cześć 
Dziś przedstawię Wam autograf Marcina Matkowskiego. Marcin to czołowy polski deblista. Rozpoczął On swoją przygodę w zawodowym tenisie w roku 2003. Przez tyle lat gry osiągnął wiele sukcesów. Do największych należą: 2 finały wielkoszlemowe w mikście oraz oczywiście finał US Open w roku 2011 grając z Mariuszem Frystenbergiem.
Marcin reprezentuje również nasz kraj w Pucharze Davisa oraz reprezentwał na Igrzyskach Olimpijskich. Pięć razy grał w kończącym rok Turnieju Masters, najdalej zaszedł w roku 2008, gdy z Mariuszem Frystenbergiem przegrał w półfinale z braćmi Brayanami.
Autograf zdobyłem osobiście podczas turnieju Katowice Open w 2015r, jest on na dużej piłce Babolata. Marcin grał tam w pokazowym meczu debla Kia Tennis Show. Posiadam więcej autografów z tego turnieju, pojawią się one w najbliższej przyszłości na blogu.
Z innych ogłoszeń po weekendzie będę mieć więcej czasu i postaram się dodać kilka autografów do zakładki wymiana, która na razie świeci pustkami. Również w najbliższym czasie pojawi się konkurs. Nie wiem kiedy dokładnie, w puli nagród na pewno znajdą się ciekawe autografy. O konkursie pojawi się jeszcze informacja, gdy wszystko będzie przygotowane.

8 komentarzy: